Onze terugblik op 2020 – klaar voor 2021!
Nieuws

Onze terugblik op 2020 – klaar voor 2021!

2020 was voor iedereen een heftig jaar, laten we dat voorop stellen. Maar, gelukkig bracht 2020 ons ook enkele mooie dingen! We delen graag onze groeimomenten met je. We wensen je een virusvrij 2021 en een fijne jaarwisseling!

Onze interne processen en organisatie

Om te beginnen hebben we een nieuw ERP pakket geïmplementeerd, ter ondersteuning van alle processen binnen Libra. Het past perfect! De basisfunctionaliteiten zijn allemaal werkend en er is ruimte voor verdere leuke ontwikkelingen en tools. Een belangrijk voorbeeld hiervan is een nieuw portaal voor onze klanten. Dat zal de communicatie verder verbeteren.  

Een andere goede ontwikkeling is het behalen van het ISO 9001 certificaat! Ruud heeft zich hier hard voor ingezet. Onze processen en structuur liggen goed vast. 

Ons nieuwe ERP pakket en het ISO certificaat zijn voor Libra twee belangrijke stappen geweest en geven ons vertrouwen in de toekomst.

Ontwikkelingen binnen ons team 

Ondertussen zijn onze showroom en ons kantoor gedeeltelijk verbouwd. Onder andere door Corona hebben we de nadruk verlegd naar ‘het werken op afstand’. Op software-gebied werken we intensief in Office365 met als zwaartepunt natuurlijk Microsoft Teams. Op ruimtelijk gebied hebben we nu beschikking tot een speciale ruimte voor Teams-bijeenkomsten, een staande vergaderplek voor snel overleg en twee grote vergaderruimtes zodat al onze werkzaamheden RIVM-conform kunnen plaatsvinden. Speaking of… een enkele quarantaine en een beperkt aantal besmettingen, maar allemaal zonder gevolgen in de gezondheid. We mogen van geluk spreken.

Ons team is stabiel gebleven. Sterker nog, Libra is een heel klein beetje gegroeid! Er zijn zelfs mensen teruggekeerd; Dave is na 14 jaar terug en Joost na een half jaartje. We zijn blij hen weer in ons team te hebben! 

Na de initiële thuiswerk-gekte viel het werk ook bij ons iets terug, die ruimte hebben we gebruikt om onze mensen verder op te leiden. 

Onze terugblik op 2020 - klaar voor 2021!

Onze plannen voor 2021

Bij ons staat in 2021 de informatievoorziening centraal:  

  • We mogen onze nieuwe website lanceren.
  • We zetten in op relevante, gerichte kennissessies, trainingen en voorlichtingen om jou en je bedrijf zo optimaal mogelijk te ondersteunen. 
  • We gaan graag meer en vaker in gesprek. 
  • Ons nieuwe klantenportaal gaat een belangrijke rol spelen. 
  • Cyber Security zal een nog groter en belangrijker onderwerp worden. Hét speerpunt van deze tijd.   

We willen al onze zeer gewaardeerde klanten en partners bedanken voor een fijne samenwerking in 2020!

Het is onze ambitie om de meest gewaardeerde ICT-partner voor het MKB te zijn. We zijn klaar voor 2021! 

geen events gevonden

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Onze terugblik op 2020 – klaar voor 2021!
Onze terugblik op 2020 – klaar voor 2021!
2020 was voor iedereen een heftig jaar, laten we dat voorop stellen. Maar, gelukkig bracht 2020 ons ook enkele mooie dingen! We delen graag onze groeimomenten met je. We wensen je een virusvrij 2021 en een fijne jaarwisseling!
Scroll naar boven