Home » Wie werken er bij Libra?

Buitendienst

Antoine Troost Stefan Smetsers Thijs van de Ven
Foto Antoine Troost Foto Stefan Smetsers Foto Thijs van de Ven
antoine@libra.nl stefan@libra.nl thijs@libra.nl
Roy Copal Patrick Krijgsman Sander Brosens  
Roy Copal Patrick Krijgsman Sander Brosens  
roy@libra.nl patrick@libra.nl  sander@libra.nl   

 

Support

Teun Grimbergen Joost Hamers  NICK VAN OOSTERWIJK  
Foto Teun Grimbergen Joost Hamers Nick van Oosterwijk   
teun@libra.nl joost@libra.nl nick@libra.nl   

 

Technische dienst

Omar Saad Björn van Roy Justin Dhont CARLETON CARBAAT
Foto Omar Saad Björn van Roy Justin Dhont  
omar@libra.nl bjorn@libra.nl justin@libra.nl carleton@libra.nl

 

Verkoop

Bart Veldhuis Ralf Roes Jan Timmers  
Bart Veldhuis Ralf Roes Jan Timmers  
bart@libra.nl ralf@libra.nl jan@libra.nl  

 

Software

Ria Vlasveld Rens Veldhuizen    
Foto Ria Vlasveld Foto Rens Veldhuizen    
ria@libra.nl rens@libra.nl    

 

Interne organisatie

Ruud Pijnenburg Dirk Reijnders Martine de Greef Jeannine Timmers
Foto Ruud Pijnenburg Foto Dirk Reijnders Foto Martine de Greef Foto Jeannine Timmers
ruud@libra.nl dirk@libra.nl martine@libra.nl jeannine@libra.nl

 

Ondersteuning

Herman Timmers Koen Verweij    
Foto Herman Timmers Foto Koen Verweij    
herman@libra.nl koen@libra.nl    

 

Stagiair

Michel Mans      
Michel Mans      
michel@libra.nl      

 

Beveiliging

Ruben Julie    
Ruben Julie    
ruben@libra.nl julie@libra.nl