Home » Wie werken er bij Libra?

Buitendienst

Antoine Troost Stefan Smetsers Thijs van de Ven Youri van Rijt
Foto Antoine Troost Foto Stefan Smetsers Foto Thijs van de Ven Foto Youri van Rijt
antoine@libra.nl stefan@libra.nl thijs@libra.nl youri@libra.nl
Roy Copal Patrick Krijgsman Sander Brosens  
Roy Copal Patrick Krijgsman Sander Brosens  
roy@libra.nl patrick@libra.nl  sander@libra.nl   

 

Support

Teun Grimbergen Joost Hamers    
Foto Teun Grimbergen Joost Hamers    
teun@libra.nl joost@libra.nl    

 

Technische dienst

Omar Saad Björn van Roy Justin Dhont Nick van Oosterwijk
Foto Omar Saad Björn van Roy Justin Dhont Nick van Oosterwijk
omar@libra.nl bjorn@libra.nl justin@libra.nl nick@libra.nl
Bjorn Koogje      
Bjorn Koogje      
bjornk@libra.nl      

 

Verkoop

Bart Veldhuis Ralf Roes Jan Timmers  
Bart Veldhuis Ralf Roes Jan Timmers  
bart@libra.nl ralf@libra.nl jan@libra.nl  

 

Software

Ria Vlasveld Rens Veldhuizen    
Foto Ria Vlasveld Foto Rens Veldhuizen    
ria@libra.nl rens@libra.nl    

 

Interne organisatie

Ruud Pijnenburg Dirk Reijnders Martine de Greef Jeannine Timmers
Foto Ruud Pijnenburg Foto Dirk Reijnders Foto Martine de Greef Foto Jeannine Timmers
ruud@libra.nl dirk@libra.nl martine@libra.nl jeannine@libra.nl

 

Ondersteuning

Herman Timmers Koen Verweij    
Foto Herman Timmers Foto Koen Verweij    
herman@libra.nl koen@libra.nl    

 

Stagiair

Michel Mans      
Michel Mans      
michel@libra.nl      

 

Beveiliging

Ruben Julie    
Ruben Julie    
ruben@libra.nl julie@libra.nl